Vstupné

Vstupenky na akciu si možno zakúpiť v predpredaji spoločnosti PREDPREDAJ.SK alebo na mieste v deň konania akcie.

Pri vstupe do areálu Vám bude pripevnený na ruku identifikačný náramok, ktorý umožňuje opakovaný vstup do areálu festivalu v deň konania akcie. Sobotňajší náramok slúži zároveň i pre vstup na prehliadku hradu, ktorá je pre návštevníkov festivalu zdarma.

Pre vstup do festivalového areálu bude k dispozícii osem vstupných turniketov. Prosíme, využívajte rovnomerne všetky vstupy a riaďte sa pokynmi ostrahy, aby váš príchod na festival bol čo najplynulejší. Tí z vás, ktorí už majú vstupenky z predpredaja, môžu ísť rovno k týmto vstupom. Pre ostatných budú v blízkosti vstupu k dispozícii POKLADNE. Tu sa budú predávať vstupenky v cene 8 a 10 EURO. Detské vstupenky za 8 EURO alebo za 10 EURO tiež v pokladni označenej AKREDITÁCIA A DETSKÉ VSTUPNÉ.

Deti do 1 m výšky v sprievode rodičov majú vstup zdarma.
Držitelia preukazu ZŤP platia vstupné v plnej výške.
Držitelia preukazu ZŤP-S neplatia vstupné; ich sprievod platí 7 Euro.

Pokiaľ máte zakúpené vstupenky z predpredaja, detské vstupenky môžete dokúpiť vedľa pokladní v stane označenom AKREDITÁCIA. Vyhnete sa tak prípadnému radu.

Tí, ktorí si budú kupovať dospelé i detské vstupenky na mieste, zakúpia obidva druhy naraz v pokladni.

Viac informácií o vstupnom nájdete na vo vstupenkách.

Súčasne varujeme všetkých potenciálnych návštevníkov pred nákupom „cenovo výhodných“ vstupeniek a festivalových náramkov od priekupníkov okrem oficiálnych predajných miest. Často ide o falzifikáty, s ktorými nebudete vpustení do areálu a o svoje peniaze tak prídete!

nájdete nás aj na FacebookuSlovenské hrady letný kultúrny festival

Slovenské hrady Červený Kameň

© Nedomysleno s.r.o. | redakční systém Atlantic | Lira IS, SEO