Červený Kameň 9. 9. 2017

Zahraj si s kapelou na festivale SLOVENSKÉ HRADY

V rámci tohtoročného programu festivalu SLOVENSKÉ HRADY umožníme vystúpenie jednej nádejnej začínajúcej kapele z celého Slovenska. Pokiaľ teda hráte v nejakej hudobnej formácii a máte logickú ambíciu predviesť svoju tvorbu väčšiemu publiku, môžete sa prihlásiť. O tom, ktorá kapela nakoniec na Slovenských hradoch vystúpi, rozhodnú fanúšikovia festivalu svojim hlasovaním.


Posledné lacné lístky!

Predpredaj vstupeniek na tohtoročný festival SLOVENSKÉ HRADY za výhodnú cenu 19 EUR končí 30. júna. Pokiaľ si teda chcete užiť s kapelami IMT Smile, Richardom Müllerom, Desmod, Tomášom Klusom, Majkom Spiritom, Arakainom s Luciou Bílou a množstvom ďalších, neváhajte. Od soboty 1. júla budú všetky vstupenky drahšie.
Vstupenky kupujte tu: http://www.slovenske-hrady.sk/sk/vstupenky/


Účinkujúci festivalu Slovenské hrady 2017

Postupne predstavujeme účinkujúcich tohtoročného festivalu Slovenské hrady. Zatiaľ sme zverejnili tieto kapely: IMT Smile, Desmod, Arakain a Lucie Bílá, Tomáš Klus, Olympic, Majk Spirit + H16 a Korben Dallas.


Festival v roku 2017

9. septembera 2017 vyrazte opäť za zábavou na festival SLOVENSKÉ HRADY, na hrad Červený Kameň, neďaleko obce Častá (len niekoľko desiatok kilometrov od Bratislavy).


Karnevalová sútaž má víťaza!

Elektrickú gitaru typu Peavey z mahagónového dreva v dizajne značky Jack Daniel's vyhral Josef Nosek alá Kissák zo Švihova.

Ostatné skvelé masky, ktoré postúpili do finále od nás získavajú 2xVIP vstup na HRADY CZ 2017 podľa vlastného výberu!...


Letná festivalová fotosúťaž má svojich výhercov!

Ďakujeme všetkým, ktorí sa fotosúťaže zúčastnili a partnerom, ktorí venovali hodnotné ceny. Súťažili sme o luxusné výčapné zariadenie Pygmy Tower 25 s podpismi kapely Kabát od Staropramenu. Balenie zemiačiky Bohemia na každý deň po dobu jedného roka zdarma. Od Havana Club získa výherca profesionálneho barmana, priamo k sebe domov......


Fotogaléria z festivalu Slovenské hrady

Fotogaléria z festivalu Slovenské hrady na hrade Červený Kameň.

nájdete nás aj na Facebooku

Slovenské hrady - letný kultúrny festival

Slovenské hrady Červený Kameň

© Nedomysleno s.r.o. | redakční systém Atlantic | Lira IS, SEO